Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

Každý člověk je  lékem sobě - léčení úplným sebepřijetím na tělesné i duševní rovině

 

Autopatická lahvička určená k jednoduché přípravě autopatického preparátu

 

Zpětná vazba klientek

Milá paní Kodýtková,
děkuji Vám velmi. Úleva to je obrovská:-)

S pozdravem Petra M

 

Moc děkuji za pomoc, díky Vám je mi skvěle!

Iva S.

Cena úvodní diagnostické konzultace je 1800 Kč

Cena další kontrolní konzultace je 900 Kč

1 krátká konzultace po telefonu pro klienty zdarma

Autopatická lahvička stojí 925 Kč.

Autopatie

Autopatie je metoda celostního léčení vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je s úspěchem používána u lidí i ve veterinátní praxi. Vede k postupnému úplnému uzdravení na úrovni těla i duše.

Autopatie je mimořádně účinná při řešení dlouhodobých potíží, kde klasická medicína nedává už mnoho nadějí - alergie, ekzémy, astma,kandidosa, žilní, trávicí ale i neurologické potíže,autoimunitní onemocnění, rakovinové a předrakovinové stavy, deprese.

Výborných výsledků dosahujeme s autopatií při pozitivním ovlivnění také náhlých, šokových a poúrazových stavů, při akutním onemocnění - angína, chřipka atd.

Autopatie vede ke zvýšení vitality, zlepšení životního pocitu, zvyšuje schopnost soustředění a výkon, může být užívána i preventivně.

Autopatii mohou bez omezení používat i těhotné ženy a děti od kojeneckého věku, stejně tak jako senioři.

Autopatii je možné kombinovat s jakoukoliv jinou léčbou, je časově nenáročná a působí již od prvního podání.

Už ze svého principu je autopatie zcela přirozená, bez vedlejších účinků.

Po úvodní diagnostické konzultaci -cca 2 hodiny -  je každý klient schopen si vyrobit autopatický preparát a začít ihned uzdravovat sebe či své blízké. Další konzultace po zhruba 3 měsících - cca 1,5 hodiny - slouží ke kontrole, sdílení úspěchů a stanovení dalšího postupu.

O co se vlastně jedná?

Autopatie znamená  použití homeopatickým způsobem upravené (speciálním způsobem naředěné čistou vodou) vlastní tělesné informace (slina nebo dech) osoby, která má být pozitivně ovlivněna. Homeopatická informace o nás samých, včetně našich neduhů, rozproudí opět naši původní vitální sílu a sebeléčivou schopnost našeho těla. Jako když vyjedete výtahem na rozhlednu a z výšky snadno vidíte, kde jste zabloudili a kudy vede správná cesta, dodáte svému tělu informace k obnovení původního nastavení zdraví, harmonie a radosti ze života.

Z článku o bolesti pana Čehovského, autora autopatie:

Čím to je, že vysoko ředěná a dynamizovaná vlastní tělesná informace, pocházející z obyčejné sliny nebo dechu, může odstranit něco tak hmatatelného, jako je bolest?

Příčina  bolesti a nemoci je v narušení proudu vitální síly, prány, která nás spojuje s Univerzem a formuje naši mysl a tělo se všemi jeho orgány. Existence této vitální síly je tou nejověřenější věcí v historii léčení a je na ní založena nejen homeopatie, ale také celá tradiční čínská a indická medicína. Dokud je vitální síla harmonická, jsme harmoničtí také my a naše orgány, na bolest ani nepomyslíme. Když je narušena, vloudí se disharmonie a s ní pocit bolesti. Opravíme-li autopatickým preparátem proudění jemné vitální síly, uzdraví se i orgány, touto silou formované a organizované, a bolest zmizí. Nikoliv však dříve, než se vrátí do postiženého orgánu harmonie.

Více informací o autopatii, včetně svědectví léčených osob na www.autopatie.cz