Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

Každý člověk je  lékem sobě - léčení úplným sebepřijetím na tělesné i duševní rovině

 

Autopatická lahvička určená k jednoduché přípravě autopatického preparátu

 

Cena úvodní diagnostické konzultace je 1500 Kč

Cena další kontrolní konzultace je 600 Kč

Krátké konzultace po telefonu pro klienty zdarma

Autopatická lahvička stojí 690 Kč.

Zpětná vazba klientek

Milá paní Kodýtková,
děkuji Vám velmi. Úleva to je obrovská:-)

S pozdravem Petra M

 

Moc děkuji za pomoc, díky Vám je mi skvěle!

Iva S.

Autopatie

Autopatie je metoda celostního léčení vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je s úspěchem používána u lidí i ve veterinátní praxi. Vede k postupnému úplnému uzdravení na úrovni těla i duše.

Autopatie je mimořádně účinná při řešení dlouhodobých potíží, kde klasická medicína nedává už mnoho nadějí - alergie, ekzémy, astma,kandidosa, žilní, trávicí ale i neurologické potíže,autoimunitní onemocnění, rakovinové a předrakovinové stavy, deprese.

Výborných výsledků dosahujeme s autopatií při pozitivním ovlivnění také náhlých, šokových a poúrazových stavů, při akutním onemocnění - angína, chřipka atd.

Autopatie vede ke zvýšení vitality, zlepšení životního pocitu, zvyšuje schopnost soustředění a výkon, může být užívána i preventivně.

Autopatii mohou bez omezení používat i těhotné ženy a děti od kojeneckého věku, stejně tak jako senioři.

Autopatii je možné kombinovat s jakoukoliv jinou léčbou, je časově nenáročná a působí již od prvního podání.

Už ze svého principu je autopatie zcela přirozená, bez vedlejších účinků.

Po úvodní diagnostické konzultaci -cca 2 hodiny -  je každý klient schopen si vyrobit autopatický preparát a začít ihned uzdravovat sebe či své blízké. Další konzultace po zhruba 3 měsících - cca 1 hodina - slouží ke kontrole, sdílení úspěchů a stanovení dalšího postupu.

O co se vlastně jedná?

Autopatie znamená  použití homeopatickým způsobem upravené (speciálním způsobem naředěné čistou vodou) vlastní tělesné informace (slina nebo dech) osoby, která má být pozitivně ovlivněna. Homeopatická informace o nás samých, včetně našich neduhů, rozproudí opět naši původní vitální sílu a sebeléčivou schopnost našeho těla. Jako když vyjedete výtahem na rozhlednu a z výšky snadno vidíte, kde jste zabloudili a kudy vede správná cesta, dodáte svému tělu informace k obnovení původního nastavení zdraví, harmonie a radosti ze života.

Z článku o bolesti pana Čehovského, autora autopatie:

Čím to je, že vysoko ředěná a dynamizovaná vlastní tělesná informace, pocházející z obyčejné sliny nebo dechu, může odstranit něco tak hmatatelného, jako je bolest?

Příčina  bolesti a nemoci je v narušení proudu vitální síly, prány, která nás spojuje s Univerzem a formuje naši mysl a tělo se všemi jeho orgány. Existence této vitální síly je tou nejověřenější věcí v historii léčení a je na ní založena nejen homeopatie, ale také celá tradiční čínská a indická medicína. Dokud je vitální síla harmonická, jsme harmoničtí také my a naše orgány, na bolest ani nepomyslíme. Když je narušena, vloudí se disharmonie a s ní pocit bolesti. Opravíme-li autopatickým preparátem proudění jemné vitální síly, uzdraví se i orgány, touto silou formované a organizované, a bolest zmizí. Nikoliv však dříve, než se vrátí do postiženého orgánu harmonie.

Více informací o autopatii, včetně svědectví léčených osob na www.autopatie.cz