Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

Kontakt

Mgr.Jaroslava Kodýtková

kodytkovaj@seznam.cz

721 979 708

Terapeutická místnost je na  adrese: U Sila 1201, Liberec

parkování je možné bez poplatku  před domem nebo v blízkém okolí, nejbližší MHD je  tram č. 5 a 11 zastávka Sídliště Nové Vratislavice ( cca 200 metrů)
 

Fotogalerie: Kontakt

IČO 689 67 144, zapsáno na živnostenském úřadě v Liberci, ev.č. 350506-230578, č.j. ZO/U16642/2007/Vo, fyzická osoba nezapsaná v obchodním rejstříku

Adresa pro písemnou korespondenci (pouze ): Uhlířská 357/3, Liberec, 46001

Můj příběh cesty k sobě

Jmenuji se Jaroslava Kodýtková a jsem právě v nejlepších letech! Narodila jsem se ve znamení Berana a rodiče mi v dobré víře vybrali i jarní jméno. Byli pak dost překvapení, že mají doma chvílemi toho nejmírnějšího beránka a někdy také neřízenou střelu, bořící jim nekompromisně všechny představy o tom, co má jak správně být..

Přiznávám, že to se mnou mnohdy neměli lehké, a v pubertě jsem se i já sama ztrácela mezi hořícími ideály a pocity zoufalství, že nevím, kudy kam. Rozhodla jsem se proto pro studium psychologie. Během studia jsem zjistila, že člověka v teorii a skriptech nenajdu, a přestože jsem akademické studium dokončila s červeným diplomem, vrhla jsem se paraelně do studia alternativnějších směrů, metod a možností pomoci lidem i sobě.

Prošla jsem osobní zkušeností a studiem astrologie, homeopatie, transcendentální meditace i jiných, nejvýznamnější a trvalé pro mě bylo setkání s esencemi Aura soma, s kineziologií One Brain, kde jsem prošla všemi stupni až do úrovně Facilitátora metody, oslovila mě práce s energií zejména s léčivým systémem Reiki, kde jsem se také postupně dostala až do úrovně Mistra a 10 let jsem vedla semináře a předávala tuto nádhernou energii dále.

Po dokončení VŠ jsem pracovala jako psycholog s postiženými dětmi a jejich rodiči v Jedličkově ústavu, následovala mateřská a rodičovská radost i starost se třemi vlastními dětmi a postupná profesionalizace v samostatné terapeutické činnosti, kde k práci s klientem a jeho příběhem využívám jak alternativnější, tak klasické znalosti a dovednosti, které se ve mně postupně propojily v žitou zkušenost.

V posledních letech pro mě byla důležitá i práce ve školách jako školní psycholog, práce s dětmi mimo vlastní rodinu (dětské domovy, pěstounská péče) a setkání s Autopatií, která je pro mě vyvrcholením a zároveň zjednodušením homeopatie.

Velice intenzivní je pro mě vědomá cesta k Vnitřní Bohyni a vyslyšení volání duše stát se Měsíční matkou, pomáhat ostatním ženám v pochopení, procítění a přijetí své přirozené ženské spirituality, propojení se Zdrojem života v sobě a nalezení skutečného klidu, domova a bezvýhradného přijetí všeho, co je - v sobě. Jako by se všechny energetické zkušenosti s Reiki, Shamballou a zasvěceními mnoha druhů opět spojily, proměnily a zjednodušily na něco úplně důvěrně známého, co tu bylo vždy, tichý zázrak života v nás..

Cesta života  nikdy nekončí, takže se i po  25 letech praxe  v oboru se nadále vzdělávám, pracuji na sobě a výzvách, které mi život přináší. Aktuálně si užívám radost ze zpěvu pineálních tónů, které už 4 roky pravidelně zpívám. Prohlubuji své spojení  s průvodci a pomocníky z okem neviditelných světů, v tom jsou mi obrovskou pomocí každodenní meditace s Hvězdnou bránou Stargate a energegická práce v kvantovém poli. Vědomě komunikuji s  buňkami vlastního těla a objevuji netušené možnosti, které každému z nás takový rozhovor skýtá.

Nechávám se vést moudrostí života někdy i do neznáma...  Jsem vděčná za to, co je, a těším se na dny další a na lidská i terapeutická setkání třeba i s vámi.  JK