Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

Nabízím odbornou terapeutickou pomoc při řešení všech náročných situací v životě ženy -

zpracování mateřských,  partnerských, intimních, pracovních i jiných bolestí, podpora při osobnostním růstu a stáváním se naplno sama sebou.

Terapeutická sezení probíhají individuálně, v bezpečném prostředí a v dostatečném časovém rozsahu (3 hodiny), aby bylo možné problém zpracovat komplexně, ve všech souvislostech, aby bylo jedno  až dvě sezení dostatečné pro trvalé zlepšení. Cena sezení je 3600 Kč.

                

Už uběhl nějaký čas od mojí první návštěvy u vás. Moc jste mi pomohla vyřešit strach z toho být šťastná, věděla jsem, že se toho bojím a díky vašemu vedení a pomocí jsme přišli na to Proč. Děkuji SP

Zdravím, píšu odezvu po terapii a Požehnání. Upřímně, jsem jako vyměněná,  už nejsem vůbec naštvaná a cítím se konečně víc jako žena. Při menstruaci už mě nebolela děloha a neběželo šílenství v hlavě. Vaše práce je vážně úžasná, poprvé jsem si vzala na začátek menstruace volno a dovolila si odpočívat a být v klidu. Děkuji Marta

Dobrý večer, chci vám poděkovat... Nevím, zda je to jen placebo a nebo jsem opravdu prošla proměnou. Dnešní den jsem si opravdu hodně užila... Zvládla jsem být sama se sebou, nebála se sejít s otcem syna ani říct ne. Věřím, že už bude jen lépe.Krásný večer a ještě jednou děkuji. Ilona

Jarka je velmi vnímavá žena, která se dokáže nacítit na člověka a jeho potíže s úctou, láskou a respektem. Znám ji už spoustu let. Pomohla mi s různými věcmi, které jsem sama nedokázala na úrovni vědomí vyřešit. Někdy mě přivedly potíže s mými vlastními pocity, které se už nedaly vydržet, jindy potíže, které jsem cítila na svých dětech, nebo na vztazích s nimi. Někdy jsem přesně věděla, co je trápí, neuměla jsem jim ale pomoci. Chci ale říct, že i když jsem věděla, že je „něco“ špatně a přitom netušila „co“, Jarka uměla situaci rozkrýt a pomoci mi vidět věci, které jsem do té doby nebyla schopna vidět. Za to si jí moc vážím. Dokáže směřovat člověka. Umí do situací nahlédnout jako psycholog, terapeut, kineziolog a Žena s velkým srdcem. Žena, matka, přítelkyně a velká učitelka.

 Jestli jste v situaci, kdy hledáte důvěru, podporu a pochopení, oslovte Jarku. Má spojení s nebem a přitom stojí pevně nohama na Zemi. Už setkání s ní je léčivé. Valerie Jakubíková

Dobrý den paní Kodýtková, děkuji Vám za to, jak jste mi pomohla od mých problémů s mamkou, cítím se o hodně lépe, už na ni pořád nemyslím. Také jsem si pustila film, který jste mi doporučila, a ten mi pomáhá, pokud mě ještě napadají nepříjemné myšlenky. Moc děkuji a těším se na další Požehnání. O.S.

Dobrý den paní Kodýtková, musím Vám poděkovat za sezení ještě jedou,zatím se cítím moc dobře,nedá se to srovnat s tím jak jsem na tom byla předtím.Dovolenou v Turecku jsme absolvovaly v pohodě. Až přijedu do Liberce ,tak Vás zase navštívím. Zatím se mějte moc pěkně a hodně úspěchů ve vaší práci. Ještě jednou díky Marie

Moc Vás zdravim opět z Bangkoku. Se spokojeným pocitem vzpomínám na naše letni setkání. Opět jste mi dodala pocit sebedůvěry a pomohla mi nahlédnout na můj život s pomocí Vašeho "zdravého rozumu". Bez maminky, tchýně, tet či babiček v mém životě je Váš nadhled a supervize velkou, neocenitelnou a mnou velmi ceněnou pomocí. Děkuji Vám a těším se na další setkání. Mějte se moc hezky a ať se Vám vše daří.

S láskou a úctou Jana Maynardová

Dobrý den paní Kodýtková, chtěla jsem Vám za všechno moc moc poděkovat. Vnesla jste mi do života zpátky sílu a úplně jiný náhled - pozitivní a za to jsem Vám vděčná :) děkuju, že jsem Vás v životě potkala...   Lucie

Dobrý den paní Kodýtková, srdečně zdravím a ještě jednou děkuji za sobotní setkání. Meditace byla úžasná ,krásné a uklidňující prostředí. Dostalo se mi pohlazení pro duši,které tolik potřebujeme. Přeji hezké dny.    Eva J.

Vítám všechny ženy, které chtějí přijmout dar Požehnání ženského lůna a propojit se tak se svou ženskou podstatou, uzdravit a podpořit svůj vztah k sobě, svému tělu a vědomému ženství.

Přichází celosvětová vlna obnovení přirozené ženské spirituality, ženy a dívky si začínají znovu uvědomovat posvátná tajemství menstruačního cyklu.

Nyní je čas léčení ženských zranění vyplývajících z nerovnováhy mužsko ženského principu a čas znovunalezení a přijetí ženské síly.

Každá žena je hluboko uvnitř Bohyně a Požehnání lůna nám pomáhá přijmout a vyjádřit své božské ženství v praktickém denním životě.

Požehnání je nádherná, mocná, léčivá, potvrzující, vyživující a posilující motlitba, zpečeťuje naše ženství a vrací mu hodnotu.

Požehnání je dostupné pro všechny ženy, ať už mají dělohu a menstruační cyklus nebo ne.

Časový rozsah předání Požehnání je cca 3 hodiny a cena je:  3000Kč

Stala jsem se Měsíční Matkou, patřím do celosvětové rodiny Moon Mothers a nabízím:

Požehnání lůna individuálně či v malých skupinkách při osobním setkání, sdílení a léčení ženské duše v našem těle

Požehnání lůna jako prevenci onemocnění či podporu hojení ženských orgánů

Proces individuálního požehnání a léčení lůna trvá přibližně 3 hodiny, cena je 3000 Kč

Zvu Vás, abyste se zdarma připojily k celosvětové společné meditaci 

Poženání ženského lůna na dálku,

se kterým jako Měsíční Matka autorce projektu Mirandě Gray  pomáháhttps://www.wombblessing.com/cz-invitation.html

Aktuálně je možné se připojit k  Požehnáním lůna v kruhu žen  každý úplněk od 18 30 hodin. Cena za setkání v kruhu žen je 300Kč.  Zájemkyně prosím o mailový kontakt, pošlu pozvánku s bližšími inf. Těším se JK