Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

Nabízím odbornou terapeutickou pomoc při řešení všech náročných situací v životě ženy -

zpracování mateřských,  partnerských, intimních, pracovních i jiných bolestí, podpora při osobnostním růstu a stáváním se naplno sama sebou.

Terapeutická sezení probíhají individuálně, v bezpečném prostředí a v dostatečném časovém rozsahu (2,5 -3 hodiny), aby bylo možné problém zpracovat komplexně, ve všech souvislostech, aby bylo jedno sezení dostatečné pro trvalé zlepšení. Cena sezení je 3000 Kč.

                

Už uběhl nějaký čas od mojí první návštěvy u vás. Moc jste mi pomohla vyřešit strach z toho být šťastná, věděla jsem, že se toho bojím a díky vašemu vedení a pomocí jsme přišli na to Proč. Děkuji SP

Zdravím, píšu odezvu po terapii a Požehnání. Upřímně, jsem jako vyměněná,  už nejsem vůbec naštvaná a cítím se konečně víc jako žena. Při menstruaci už mě nebolela děloha a neběželo šílenství v hlavě. Vaše práce je vážně úžasná, poprvé jsem si vzala na začátek menstruace volno a dovolila si odpočívat a být v klidu. Děkuji Marta

Dobrý večer, chci vám poděkovat... Nevím, zda je to jen placebo a nebo jsem opravdu prošla proměnou. Dnešní den jsem si opravdu hodně užila... Zvládla jsem být sama se sebou, nebála se sejít s otcem syna ani říct ne. Věřím, že už bude jen lépe.Krásný večer a ještě jednou děkuji. Ilona

Jarka je velmi vnímavá žena, která se dokáže nacítit na člověka a jeho potíže s úctou, láskou a respektem. Znám ji už spoustu let. Pomohla mi s různými věcmi, které jsem sama nedokázala na úrovni vědomí vyřešit. Někdy mě přivedly potíže s mými vlastními pocity, které se už nedaly vydržet, jindy potíže, které jsem cítila na svých dětech, nebo na vztazích s nimi. Někdy jsem přesně věděla, co je trápí, neuměla jsem jim ale pomoci. Chci ale říct, že i když jsem věděla, že je „něco“ špatně a přitom netušila „co“, Jarka uměla situaci rozkrýt a pomoci mi vidět věci, které jsem do té doby nebyla schopna vidět. Za to si jí moc vážím. Dokáže směřovat člověka. Umí do situací nahlédnout jako psycholog, terapeut, kineziolog a Žena s velkým srdcem. Žena, matka, přítelkyně a velká učitelka.

 Jestli jste v situaci, kdy hledáte důvěru, podporu a pochopení, oslovte Jarku. Má spojení s nebem a přitom stojí pevně nohama na Zemi. Už setkání s ní je léčivé. Valerie Jakubíková

Dobrý den paní Kodýtková, děkuji Vám za to, jak jste mi pomohla od mých problémů s mamkou, cítím se o hodně lépe, už na ni pořád nemyslím. Také jsem si pustila film, který jste mi doporučila, a ten mi pomáhá, pokud mě ještě napadají nepříjemné myšlenky. Moc děkuji a těším se na další Požehnání. O.S.

Dobrý den paní Kodýtková, musím Vám poděkovat za sezení ještě jedou,zatím se cítím moc dobře,nedá se to srovnat s tím jak jsem na tom byla předtím.Dovolenou v Turecku jsme absolvovaly v pohodě. Až přijedu do Liberce ,tak Vás zase navštívím. Zatím se mějte moc pěkně a hodně úspěchů ve vaší práci. Ještě jednou díky Marie

Moc Vás zdravim opět z Bangkoku. Se spokojeným pocitem vzpomínám na naše letni setkání. Opět jste mi dodala pocit sebedůvěry a pomohla mi nahlédnout na můj život s pomocí Vašeho "zdravého rozumu". Bez maminky, tchýně, tet či babiček v mém životě je Váš nadhled a supervize velkou, neocenitelnou a mnou velmi ceněnou pomocí. Děkuji Vám a těším se na další setkání. Mějte se moc hezky a ať se Vám vše daří.

S láskou a úctou Jana Maynardová

Dobrý den paní Kodýtková, chtěla jsem Vám za všechno moc moc poděkovat. Vnesla jste mi do života zpátky sílu a úplně jiný náhled - pozitivní a za to jsem Vám vděčná :) děkuju, že jsem Vás v životě potkala...   Lucie

Dobrý den paní Kodýtková, srdečně zdravím a ještě jednou děkuji za sobotní setkání. Meditace byla úžasná ,krásné a uklidňující prostředí. Dostalo se mi pohlazení pro duši,které tolik potřebujeme. Přeji hezké dny.    Eva J.

Vítám všechny ženy, které chtějí přijmout dar Požehnání ženského lůna a propojit se tak se svou ženskou podstatou, uzdravit a podpořit svůj vztah k sobě, svému tělu a vědomému ženství.

Přichází celosvětová vlna obnovení přirozené ženské spirituality, ženy a dívky si začínají znovu uvědomovat posvátná tajemství menstruačního cyklu.

Nyní je čas léčení ženských zranění vyplývajících z nerovnováhy mužsko ženského principu a čas znovunalezení a přijetí ženské síly.

Každá žena je hluboko uvnitř Bohyně a Požehnání lůna nám pomáhá přijmout a vyjádřit své božské ženství v praktickém denním životě.

Požehnání je nádherná, mocná, léčivá, potvrzující, vyživující a posilující motlitba, zpečeťuje naše ženství a vrací mu hodnotu.

Požehnání je dostupné pro všechny ženy, ať už mají dělohu a menstruační cyklus nebo ne.

Stala jsem se Měsíční Matkou, patřím do celosvětové rodiny Moon Mothers a nabízím:

Požehnání lůna individuálně či v malých skupinkách při osobním setkání, sdílení a léčení ženské duše v našem těle

Požehnání lůna jako prevenci onemocnění či podporu hojení ženských orgánů

Proces individuálního požehnání a léčení lůna trvá přibližně 3 hodiny, cena je 3000 Kč

Zvu Vás, abyste se zdarma připojily k celosvětové společné meditaci 

Poženání ženského lůna na dálku,

se kterým jako Měsíční Matka autorce projektu Mirandě Gray  pomáháhttps://www.wombblessing.com/cz-invitation.html

Aktuálně je možné se připojit k  Požehnáním lůna v kruhu žen  každý úplněk od 18 30 hodin. Cena za setkání v kruhu žen je 300Kč.  Zájemkyně prosím o mailový kontakt, pošlu pozvánku s bližšími inf. Těším se JK