Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

Terapeutická sezení probíhají individuálně, v bezpečném prostředí a v dostatečném časovém rozsahu ( 3 hodiny), aby bylo možné problém zpracovat komplexně, ve všech souvislostech, aby bylo jedno až dvě sezení dostatečné pro trvalé zlepšení.

Cena sezení je 3600 Kč

Hodnocení klientů a klientek

Dobrý den, rád bych se k Vám znovu objednal. Neskutečně se mi po našem sezení ulevilo. Změnil se mi pohled na život. Nemám slov... Moc Vám děkuji a těším se na další návštěvu. PG

Dobrý večer paní Kodýtková,
velmi Vám děkuji za sezení, které jsem s Vámi absolvovala. Přišla jsem s nízkým sebevědomím. Vaše slova mi velmi pomohla. Půlce z toho jsem sice úplně nerozumněla, ale téměř vše se tak krásně poslouchalo :-) Mnoho věcí mi dochází (spojuje se) postupně.Každé ráno začínám tím, že si řeknu, že nikomu nic nedlužím, dnešní den je tu pro mne :-)Též jsem ihned po návratu z Liberce začala tím, že jsem zvolnila své denní tempo. Prostě jsem si u Vás uvědomila, že jsem pomalejší typ a na vše potřebuji více času ( a to teď vůči sobě nemyslím negativně, prostě jen jako fakt). Nestihla jsem toho za den tolik, ale vůbec mi to nevadilo :-) Cítila jsem se spokojenější. Překvapilo mne jen, že jsem i přes to byla velmi velmi, více než obvykle, unavená. Po týdnu to přešlo.
Ačkoli se nezměnila situace...jsem pořád maminka na rodičovské starajícího se o 2 děti, dům, psa a zahradu,  ...změnil se můj pohled na mou situaci. Jelikož nikomu nic nedlužím, vše to, co jsem dříve "musela"  dnes dělám dobrovolně. Tedy, 1/3 práce jsem vypustila :-) ráda se u Vás ještě objevím. Sice jste tak dobrá, že k Vám lidé nemusí chodit opakovaně, ale na druhou stranu je to u Vás tak prima, že lidé tam rádi chodí opakovaně ;-) 
 přeji hodně úspěchů v další práci! Hanka

Paní Kodýtková, nevyjádřitelné díky za naše setkání, které mi doslova umožnilo projít znovuzrozením! Můj život nyní prochází nikoliv revolucí, ale evolucí. Jsem šťastný! Moc se těším na příští setkání! Petr

Paní Kodýtkovou jsem objevila přes mou dobrou kamarádku. Bylo to v zimě, mrazivo a nevlídno už trvalo hodně dlouho, ale má kamarádka zněla velmi pozitivně. Nějak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, jak to dělá, že se cítí tak dobře a ona mi odpověděla, že poznala jednu kinezioložku, která jí v tom pomáhá. O kineziologii jsem nevěděla nic, ale řekla jsem si, že ji také zkusím. V té době procházela má maminka léčbu s rakovinou prsu a pro mě to bylo velmi těžké období, touto nemocí mi už odešel můj sedmiletý bratr a děsila mě představa, že by mi mohla zemřít i ona. Mamka se ale uzdravila. Chtěla bych tímto způsobem poděkovat dnes už mé kamarádce Jarce za to, že mi tenkrát tolik pomohla. Nepropadala jsem depresím nebo jiným stavům, ale situaci jsem celkem zvládala a mohla jsem být mamce i částečně oporou. Ještě bych dodala, že jsem za svou kinezioložkou jezdila do Liberce z Prahy. Ano, mohla jsem najít někoho v Praze, ale cítila jsem, že léčení mé psychiky závisí také na přístupu terapeuta a stálo mi za to!!!! Děkuju Jarko. S láskou Šárka Bricier

Dobrý den, paní Kodýtková,v červnu jsem byla u Vás na kineziologii.Chtěla jsem Vám alespoň touto cestou poděkovat a sdělit, že sezení u Vás mi pomohlo - cítím se podstatně lépe a mám více sil zvládat vše, co život přináší...Ještě jednou děkuji a vím o Vás - pokud budu cítit, že potřebuji, nebudu mít problém se na Vás opakovaně obrátit!  N. P.

Dobry den pani Kodýtková,moc Vás zdravím z Bangkoku a věřím, ze jste všichni zdraví a v pohodě. Ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za Vaši pomoc. Moc se mi ulevilo a uz teď se těším na léto až budu zase v Čechách, ráda bych za Vámi zase zašla.Mějte se moc hezky a v létě nashledanou !    Jana M

Dobrý den paní magistro, na návštěvu u Vás stále vzpomínám, hodně mi pomohla. Zuzana

Dobrý den paní Kodýtková,nedávno jsem u Vás byla na kineziologii a bylo to moc fajn a řekla bych, že mi to dodalo dost sil a cítím se mnohem lépe. Moc Vám děkuji T.Z.

Dobrý den paní Kodýtková,
uplynul velmi dlouhý čas od té doby, co jsem byla naposledy u Vás na kineziologii v souvislosti se vztahovou záležitostí mezi mnou a mojí dcerou - bylo to tuším v srpnu 2014...
Dnes Vám již s klidným vědomím a svědomím mohu poděkovat za pomoc - ačkoli to bylo pro mne velmi, velmi těžké, tak Váš "zákrok" mi určitě pomohl. Po jeho absolvování nastala obratem pro mne z citového pohledu velmi hektická doba, ale všechno jsem s vypětím větších či menších sil nějak ustála, sama ani nevím jak - někdy lépe, někdy hůře - podařilo se mi i to, abych se trochu zastavila sama se sebou.
Stále ale bohužel nepřicházela taková ta "pohoda" s mojí dcerou, kvůli které jsem u Vás v létě byla a musím přiznat, která mi velmi, velmi chyběla a podvědomě jsem stále očekávala, že se po návštěvě u Vás můj vztah s dcerou zlepší.
Tento víkend dcera  sama přijela a konečně se nám podařilo to, abychom si  o našich vztazích v klidu, zcela normálně a bez emocí trochu popovídaly. Jsem šťastná, že se to stalo, že se dcera vrátila zpátky a že spolu začínáme navazovat normální komunikaci - uvidíme, jak vše bude pokračovat dál - já věřím, že dobře. Já jsem ji přijala takovou, jaká je a jsem vděčná za ty první krůčky, které jsme spolu udělaly,  je to pro mne moc důležitý začátek...
Teď už to můžu napsat a také to okamžitě dělám a jsem za to velice šťastná. Moji změnu v chování dcera zaznamenala, já ji cítím také a teď již vím, že ta změna má pozitivní dopad na můj a dceřin vztah a to je rozhodně i Vaše zásluha - DĚKUJI VÁM...
Přeji Vám mnoho krásných dní, pěkné a radostné jaro, pevné rodinné soužití a mnoho dalších spokojených klientů. Jsem ráda, že jsem Vás poznala a že jsem se odhodlala k tomu, abych si od Vás nechala pomoct.
Naďa, únor 2015

 

Kineziologie One Brain je terapeutická metoda založená na poznané souvislosti mezi našimy svaly, mozkem a pocity. Může Vám pomoci vyřešit jakýkoliv osobní problém,kde je podstatný faktor stresu a emocionální bolesti.

Vzhledem k tomu, že podstatná většina našich strachů, nefunkčních vzorců jednání,  zkratových reakcí a selhávání v určitých životních situacích má původ v dávnější minulosti, v dětství či dokonce ve zkušenostech našich předků, je těžké ne li nemožné je uvolnit a změnit na vědomé úrovni. Kolikrát už jste si říkali příště už se ozvu a nenechám si vnutit práci navíc, příště zvládnu partnerovo chování bez rozčílení atd.. a naše rozhodnutí je pevné jen do okamžiku, kdy k takové situaci opravdu dojde.

Problém není ve Vás ani v tom, že byste měli slabou vůli, děje se nám to proto, že problémy leží mimo oblast vědomí - nejčastěji v podvědomí a někdy jsou už dokonce uloženy v paměti těla. Teprve když do řešení zapojíte tyto hlubší úrovně sebe, může dojít k uzdravení.

Kineziologie One Brain je jedna z možností, jak k takovému vyřešení dojít, neboť skrze jemné pohyby nám svaly vynáší na povrch pocity z celého mozku - kde jsou uloženy všechny naše zkušenosti už od početí - nejen z vědomé části. Reakce svalů nám také pomáhá určit, jaká korekce a v jakém rozsahu je pro klienta v dané záležitosti právě ta nejúčinnější. Během terapie dochází k uvolnění nahromaděného stresu a emocionální  bolesti, k novému náhledu na situaci, procházíme fází odpuštění sobě i druhým a vkládáme do našich tělesných a duševních programů nové funkční a užitečné způsoby vnímání a reakcí.

V okamžiku, kdy odložíme zátěž starých bloků a omezení, stáváme se uvolnění a schopní zvládnout svůj život a jeho výzvy beze strachu. Dokážeme vidět krásu a bohatství života a své místo v něm.

Během mnoha let každodenní práce s klienty jsem postupně některé původně naučené kineziologické postupy a korekce nahradila jinými, u kterých jsem v mezidobí objevila, že mi s klienty  fungují podobně nebo dokonce ještě lépe. Sezení je tak souhrnnou terapií s využitím prvků jak kineziologie,  tak ostatních metod a poznatků. 

 

DĚTEM:

Kineziologie One Brain může být použita k čištění a léčení potíží malých dětí v zastoupení rodičů. Zhruba do 10 let jsou propojení mezi rodiči a dětmi natolik silná, že stačí, když na problému dítěte pracujeme s jedním z rodičů, a výsledek se na dítěti přesto projeví.Jako rodič získáte v rámci terapie přístup k citovému vnímání světa, lidí a situací svého dítěte, ale zůstane vám i dospělý rozum na to, abyste byli schopni o prožitku mluvit a čistit jej. Kromě výsledku v reálném zlepšení potíží dítěte vám tak zůstane i bonus zkušenosti, jak vaše dítě citově vnímá a prožívá svůj svět, což vede k daleko hlubšímu porozumění. 

Rodiče často oceňují, že se můžeme na teapeutickou práci daleko více a déle soustředit, než by to bylo v přítomnosti malého dítěte možné. Kineziologické sezení s rodičem  bývá dostatečné k trvalému řešení problému dítěte.  S dětmi do 10 let je to nejúčinnější způsob,jak jim pomoci. I zde se ovšem k práci na dítěti dostaneme až po zpracování stresu rodiče a málokdy to jde stihnout oboje na jednom sezení.

Na základě dlouhodobých výborných terapeutických zkušeností využívám při sezeních také Bachovy esence a esence Aura Soma                              

                

Esence Aura-soma

Zpětná vazba :

Dobrý den, po terapii s Vámi se vážně dějí zázraky. Musím Vám to napsat :) Dlouho jsme řešili problémy se sousedem a s plotem. Dnes za námi soused z ničeho nic přišel, byl příjemný, nebyl vůbec arogantní, jako dřív. Říkal, že ví, že je nepříjemné, jaké nám jeho psi dělají problémy a že zafinancuje nový plot. Jsem za to moc vděčná, hodně se mi ulevilo. Myslím si, že to souvisí s pondělní terapií a jsem moc vděčná .  Lucie

Dobrý den,  jen jsem vám chtěla napsat, že vůbec nevím, jak to, co děláte funguje, ale moc jste mi pomohla. Je mi fakt dobře. Takhle dobře mi snad nikdy nebylo.  Děkuji.  A.Š.

Paní Kodýtková,  chtěla jsem vám napsat,  že  dcerka ve školce super, já ruce stále bez ekzému a myslím, že paní učitelky pořád ještě nemohou té změně uvěřit . Před nástupem  zpět školky jsem jim psala email, s informací že jsem u vás byla a že je pouze prosím, ať nám dají ještě trochu času a trpělivosti...pokud si v tu chvíli ťukaly na čelo, jakože psycholog, kineziologie atd. tak teď se mi v duchu omlouvají a nebo nás podezřívají z výměny dítěte. Takže ještě jednou moc děkuji! M

Vážená paní Kodýtková, děkuji za dnešní vstřícnou terapii. Chci vám napsat, že velmi oceňuji váš přístup, zájem. Mám zkušenost od několika terapeutů, asi 10, proto chci vyzdvihnout vaši snahu. Spousta z nich se také snažila, ale vy jste měla opravdový zájem o změnu, v určitých momentech větší, než já.Rezignovanost z mé strany jste poznala velmi dobře.  Nevěřila jsem ničemu. Šla jsem k vám, protože jsem věděla, že je potřeba něco udělat, ale netušila jsem co. Navíc jsem věděla, že nemám odvahu ani sílu něco měnit.

Už to chápu, můžu. Můžu žít plně svůj život. I já, se vším pitomým za sebou. Cestou do vás jsem si koupila voňavku s názvem Beloved - a to je moje připomínka vaší terapie. Chci si ty pocity udržovat a rozvíjet s každým stříknutím. Mám trochu obavy, že ty pocity vymizí, stejně jako já jsem někdy  nezvládala navnímat všechna sdělení, která jste se mi snažila dát. Přes všechny zkušenosti s terapiemi je tohle zase něco nového, trvalo mi, než jsem si zvykla. Očekávám, že vše bude pomalu dojíždět. Mějte se hezky P.

Dobrý den paní Kodýtková,ještě jednou děkuji za Vaši pomoc a hezké chvíle s Vámi. Jsem velice ráda, že jsem se rozhodla k Vám jít, jste neskutečně milá a zcela jistě mi návštěva u Vás pomohla a pomáhat bude. Pokud se mi to podaří, poslala bych za Vámi časem i své děti. A já se nejspíš u Vás za nějaký čas znovu objevím.. mám toho ještě hodně co zpracovávat. I když ta terapie na změny byla velmi silná.. no uvidím, co to dále bude se mnou dělat. Těším se na to.Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů  Zuzana A.

Vážená paní Kodýtková,chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaší pomoc. Závěr roku  byl pro mne velmi náročný, ocitla jsem se emočně na samém dnu. Díky sezení s Vámi se mi povedlo urovnat si myšlenky a nalézt správný směr mého dalšího konání.Velice jste mi pomohla a mně nezbývá, než Vás doporučit dalším potřebným. Určitě i oni u Vás naleznou potřebný klid a rovnováhu.Přeji Vám vše dobré, hodně síly, elánu a pozitivní energie.  Iva 

Dobrý den paní Kodýtková, chtěla bych se s vámi domluvit na kineziologii pro synka 4.5roku. Již 2roky ho trápí rýma a klasická medicína nezabírá. Děkuji  a přeji hezký den. Dobrý večer, byla jsem u vás ohledně rýmy u synka. Hned druhý den se to zlepšilo o 90%, v podstatě smrkat přestal. Operace uší byla kvůli covidu odložena, mohly bychom se podívat  i na ty uši?  Děkuji SM