Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

Hledala jsem nějakou pomoc, jak si poradit s problémy v životě a na internetu mě zaujala metoda kineziologie. Našla jsem si tedy paní Kodýtkovou, která v Liberci tuto metodu provádí.

3-hodinové sezení byl pro mě neskutečně silný emocionální zážitek. Paní Kodýtková velmi jemným a klidným způsobem odhalila hluboko zasuté příčiny toho, co se mi v životě děje. Ukázala mi také možnost, jak přenastavit vzorce chování a začít se mít víc ráda a víc si život užívat.
Z klidným svědomím mohu všem, kdo hledají pomoc a radu, co dělat se svým životem, doporučit návštěvu u paní Kodýtkové. Pokud byste váhali kvůli finanční částce, vzpomeňte si na návštěvu u zubaře, kde za opravu zubu zaplatíte i víc bez mrknutí. Tady jde o "opravu duše", rozhodně vynaložených peněz nelituji.
Ještě jednou velký dík:) Petra

Ceník:

Cena je uvedena také na stránce každé služby, kterou nabízím. Je stejná pro Psychologii, Kineziologii i individuální Požehnání lůna.

Terapeutická sezení probíhají individuálně, v bezpečném prostředí a v dostatečném časovém rozsahu ( 3 hodiny), aby bylo možné problém zpracovat komplexně, ve všech souvislostech, aby bylo jedno sezení dostatečné pro trvalé zlepšení.

Cena sezení je 2400 Kč 

Prodloužení sezení do 15 minut nad rámec 3 hodin se nehradí. V případě potřeby je možné i delší prodloužení sezení, cena bude v takovém případě navýšena o 200 Kč za každou dokončenou čtvrthodinu.

Platba za sezení  se hradí na místě v hotovosti,  platba kartou zatím není možná. Je možné domluvit se na platbě předem, převodem na účet 2701786922/2010

   
Pro Autopatii:
Cena úvodní diagnostické cca dvouhodinové konzultace je 1500 Kč, cena další kontrolní cca 1,5 hodinové konzultace je 900 Kč. Krátká 1 konzultace s klienty po telefonu zdarma, Autopatická lahvička stojí 750 Kč.
 

Pro Požehnání lůna v kruhu žen:

Předání Požehnání je v souladu s myšlenkou projektu zdarma. Na každé setkání v kruhu žen, které trvá 2-3 hodiny, chystám výzdobu a občerstvení. Proto jako příspěvek na režijní náklady vybírám 200 Kč za večer.