Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

Hledala jsem nějakou pomoc, jak si poradit s problémy v životě a na internetu mě zaujala metoda kineziologie. Našla jsem si tedy paní Kodýtkovou, která v Liberci tuto metodu provádí.

3-hodinové sezení byl pro mě neskutečně silný emocionální zážitek. Paní Kodýtková velmi jemným a klidným způsobem odhalila hluboko zasuté příčiny toho, co se mi v životě děje. Ukázala mi také možnost, jak přenastavit vzorce chování a začít se mít víc ráda a víc si život užívat.
Z klidným svědomím mohu všem, kdo hledají pomoc a radu, co dělat se svým životem, doporučit návštěvu u paní Kodýtkové. Pokud byste váhali kvůli finanční částce, vzpomeňte si na návštěvu u zubaře, kde za opravu zubu zaplatíte i víc bez mrknutí. Tady jde o "opravu duše", rozhodně vynaložených peněz nelituji.
Ještě jednou velký dík:) Petra

Kdyby šlo dát milion hvězdiček tak ani to by nestačilo. Paní Jaroslava Kodýtková je tou nejlepší psycholožkou, se kterou jsem se v poradenském prostředí setkala. Její terapie nemá konkurenci. Patří jí můj velký dík. Ano, paní Kodýtková,  změnila jste mi život a za to vám děkujiii. Vaše terapie je silným a nezapomenutelným zážitkem na cestě k vyléčení duše. A to se mi díky vám povedlo. Děkuji LM

Ceník:

Cena je uvedena také na stránce každé služby, kterou nabízím. Je stejná pro Psychologii, Kineziologii i individuální Požehnání lůna.

Terapeutická sezení probíhají individuálně, v bezpečném prostředí a v dostatečném časovém rozsahu ( 2,5 - 3 hodiny), aby bylo možné problém zpracovat komplexně, ve všech souvislostech, aby bylo jedno až dvě sezení dostatečné pro trvalé zlepšení.

Cena sezení je 3000 Kč 

Prodloužení sezení do 15 minut nad rámec 3 hodin se nehradí. V případě potřeby je možné i delší prodloužení sezení, cena bude v takovém případě navýšena o 300 Kč za každou dokončenou čtvrthodinu.

Platba za sezení  se hradí na místě v hotovosti nebo okamžitým převodem,  platba kartou není možná. Je možné domluvit se na platbě předem, převodem na účet 2701786922/2010.

V případě že se klient z domluveného sezení  řádně neomluví více jak 24 hodin předem, uhradí sezení jako uskutečněné. 

Pro Autopatii:
Cena úvodní diagnostické cca 1,5 hodinové konzultace je 1800 Kč, cena další kontrolní cca hodinové konzultace je 900 Kč. Krátká 1 konzultace s klienty po telefonu zdarma, Autopatická lahvička stojí 925 Kč.
 

Pro Požehnání lůna v kruhu žen:

Předání Požehnání je v souladu s myšlenkou projektu zdarma. Na každé setkání v kruhu žen, které trvá 2-3 hodiny, chystám výzdobu, občerstvení a doplňkový program. Proto jako příspěvek vybírám 300 Kč za večer.