Cesta k uzdravení je v každém z nás, můžeme po ní kráčet společně..

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Liberec
721 979 708
kodytkovaj@seznam.cz

             

Hledala jsem nějakou pomoc, jak si poradit s problémy v životě a na internetu mě zaujala metoda kineziologie. Našla jsem si tedy paní Kodýtkovou, která v Liberci tuto metodu provádí.

3-hodinové sezení byl pro mě neskutečně silný emocionální zážitek. Paní Kodýtková velmi jemným a klidným způsobem odhalila hluboko zasuté příčiny toho, co se mi v životě děje. Ukázala mi také možnost, jak přenastavit vzorce chování a začít se mít víc ráda a víc si život užívat.

Z klidným svědomím mohu všem, kdo hledají pomoc a radu, co dělat se svým životem, doporučit návštěvu u paní Kodýtkové. Pokud byste váhali kvůli finanční částce, vzpomeňte si na návštěvu u zubaře, kde za opravu zubu zaplatíte i víc bez mrknutí. Tady jde o "opravu duše", rozhodně vynaložených peněz nelituji.
Ještě jednou velký dík:) Petra

Kdyby šlo dát milion hvězdiček tak ani to by nestačilo. Paní Jaroslava Kodýtková je tou nejlepší psycholožkou, se kterou jsem se v poradenském prostředí setkala. Její terapie nemá konkurenci. Patří jí můj velký dík. Ano, paní Kodýtková,  změnila jste mi život a za to vám děkujiii. Vaše terapie je silným a nezapomenutelným zážitkem na cestě k vyléčení duše. A to se mi díky vám povedlo. Děkuji

Ceník:

Terapeutická sezení psychologie a kineziologie probíhají individuálně, v bezpečném prostředí a v dostatečném časovém rozsahu ( 3 hodiny), aby bylo možné problém zpracovat komplexně, ve všech souvislostech, aby bylo jedno až dvě sezení dostatečné pro trvalé zlepšení. 

Cena sezení je 3600 Kč 

Sem tam někdo toho řeší hodně a potřebuje přijít třikrát. Na třetí setkání je možné požádat o slevu na 3000 Kč.

Platba za sezení se hradí na místě v hotovosti,QR kódem nebo okamžitou platbou, platba kartou možná není. Je možné domluvit se na platbě předem, převodem na účet 2701786922/2010.

V případě že se klient z domluveného sezení  řádně neomluví více jak 24 hodin předem, uhradí sezení jako uskutečněné. 

Pro Autopatii:

Cena úvodní diagnostické cca 1,5 hodinové konzultace je 1800 Kč, cena další kontrolní cca hodinové konzultace je 900 Kč. Krátká 1 konzultace s klienty po telefonu zdarma, Autopatická lahvička stojí 925 Kč.

Pro individuální Požehnání lůna:

Předání individuálního Požehnání v rozsahu cca 3 hodin je 3000 Kč.
 

Pro Požehnání lůna v kruhu žen:

Předání Požehnání je v souladu s myšlenkou projektu zdarma. Na každé setkání v kruhu žen, které trvá 2-3 hodiny, chystám výzdobu, občerstvení a doplňkový program. Proto jako příspěvek vybírám 300 Kč za večer.

Neskutecne DIKY... p. Kodytkove za odstraneni : bloků,traumat...a vseho, co si clovek sebou nese z minulosti..Diky za tu SVOBODU.. uvedomeni,pochopeni a posun kupredu..
Dekuji... Jana A.

Paní mi zcela pomohla , jsem rád že jsem ji mohl navštívit. Nikdy jsem se necítil lépe než u ní. Velmi příjemná atmosféra, cítil jsem se tam bezpečně a uvolněně. L.H.
 
Ještě jednou děkuji. Pomohla jste mi způsobem, který jsem nedoufala, že je ještě možný. Michaela